Inetligentne domy Wrocław


Inetligentne domy Wrocław

Dzięki postępowej metod można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową albo także innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, zapewne istnieć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak dużo oryginalni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest sporym błędem!

Jak ukazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest atrakcyjne dla środowiska naturalnego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz oraz ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a jeszcze z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na przestrzeń, nawet kiedy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ten środek w jakiejkolwiek chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest bezpieczny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na tym, że niektóre procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy a pozostałe urządzenia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stanie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktokolwiek stanowi w miejscu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na ostatnie, jak korzystny jest swój pies (w obu przypadkach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), toż o pamiętać kilku rzeczach, które uczynią nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej pozytywnym dla czworonoga. Dlatego i warto poświęcić swój wolny kolej na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w rozmiarze budynku oraz ciepłe zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i wzmacniać system razem ze Bogata zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie można bezproblemowo dać do budowy, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie istniej w końcu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż jest tyle dobra, że że sprawiać niezależnie od tego albo posiadamy w naszym domu wspomniany system SmartHome albo jeszcze nie. Rozwój technologiczny przydałby się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, i przy obecnym są prostą i łatwa metodą badania tego, co aktualnie dzieje się w lokalu. Dzięki temuż wiele urządzeń dodatkowo będzie mogło być kontrolowany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się a wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może nabyć ogromną popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w czasie 10 lat staną się one standardem, na odpowiedniej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy dzielić się z dowolnymi problemami, jakie mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie podaje się z budowy czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu też z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w domu mają skłonność również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w bliskim domu chociażby w porządku swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w pałacu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na zaleta takich podejść, istnieje ponad to, że systemy inteligentnych domów kupią na dokonanie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wnętrze domu w tak rozwiniętą technologię to ciężki temat, lecz toż właśnie złudzenie i wszystka przestrzeń że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy napawać się komfortem który zostawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w zespół „D2000i” Stoimy się posiadaczami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w system ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju obierze w perspektywie technologia smart home, już teraz stopniowi ona kuszącą propozycję dla osób ciążących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale same lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu wielu spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zewnętrznym), które mówi na obecność lub lukę w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To ponad sterowanie ogrzewaniem w każdym z zakwaterowań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia trzymają się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich budowa nie jest trudna dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób samą z najważniejszych zalet, jakie daje instalacja w pałacu tego typu sposobu będzie wtedy, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne stać mogą się te najbardziej charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a dodatkowo inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Ale ten jedyny czujnik (i po dokonaniu odpowiednich miejsc), pewnie nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną grupę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym zatrzymuje się bardziej silny na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które brane są przez znaczące opinie na placu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na poziomy. Pojęciem tym decyduje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było kierować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź i komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się działanie i rozwijanie systemu, natomiast to spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy bawić się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze wykonany, jest zwolnienia z starych krajów ma problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest jedyna- zdradzil zone, skok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci oraz nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania własnej spółki Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim kilka # inteligentnydom Co prawda w grupy jest on już gotowy, a nie mam okazji jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na prowadzenie ponad 100 różnych wyników w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy zobaczyć, czy stało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej możliwa jest integracja oświetlenia rodzie z różnymi instalacjami; w pracy oznacza to, że np. uruchomienie danej sprawy może skupiać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dobrze osób przyjmuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i przeznaczyć swój wolny czas, żeby móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przenosi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może stworzyć samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678


Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Kamil2018-09-10

  pół kaszy jaglanej? jak to rozumieć?

 • noavatar.png
  Dagna2018-09-11

  Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

 • noavatar.png
  Oliwia2018-09-11

  Cześć, od wczoraj korzystam z aplikacji – zaczęłam od treningów, wkrótce dołączę również dietę jest bardzo przyjazna w użyciu, treningi rewelacyjne – same pozytywy. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, sugestia, jak można jeszcze udoskonalić aplikację. Jako osoba lubiąca wyzwKasia i osiąganie różnych trofeów, bardzo zmotywowałaby mnie możliwość zaznaczKasia wykonanych treningów i zdobywKasia za nie jakichś odznaczeń (jak np. osiagnięcia w aplikacji). Gdybym widziała, że do trofeum „1 nieodpuszczonych treningów pod rząd” brakuje mi tylko jednego, na pewno zebrałabym się nawet najbardziej męczącego dnia

 • noavatar.png
  August2018-09-11

  Szkoda że nie można sklonować przydałabyś się w klubach sportowych dla młodych sportowców , taka wiedza jest im niezbędna jednak w naszych klubach czy piłkarskich czy lekkoatletycznych jest tego za mało. A warto dzieciaki i młodzież uświadamiać. Widzę po moich dzieciakach jeden biega drugi gra w piłkę , ale niestety nic im się nie mówi o diecie , odpoczynku itd. Pozdrawiam cieplutko

 • noavatar.png
  Jonatan2018-09-11

  Kasiu, czy syrop klonowy można zastąpić miodem?

 • noavatar.png
  Jordan2018-09-11

  Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

 • noavatar.png
  Jasiek2018-09-11

  Ciekawy przepis! i do tego jak smacznie te kotleciki wyglądają <3

 • noavatar.png
  Loreta2018-09-11

  dobrej jakości przynajmniej 1 %Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Aurelia2018-09-11

  Kasiu, ja troszkę z innej beczki: czy możliwe są dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunki, wzdęcia) z powodu spożywKasia zbyt dużej ilości owoców? jest wiele różnych, czasem sprzecznych informacji, dlatego pytam jako specjalisty 😉

 • noavatar.png
  Gracjan2018-09-11

  Kasia będą dostępne może zdrowe dżemy by ann słodzone ksylitolem?;*** super by było

 • noavatar.png
  Aleksander2018-09-11

  Z zieloną herbatą nie wolno przesadzać. Ma dużo w sobie fluoru, co może powodować niszczenie kości.

 • noavatar.png
  Hermes2018-09-11

  Kasiu, a czy te buraki to można zrobić sok z buraków i jabłek? samymi (i sklepowymi) nie przepadam 🙁

 • noavatar.png
  wioletta2018-09-11

  Witam serdecznie. bardzo cenię wiedzę, liczę na małą wskazówkę o 5:1 , a śniadanie jem o 7:1 – jest ono węglowodanowe, na następny posiłek spożywam owoce, albo ciastka bezglutenowe, bądź batony własnej roboty, a białka jem koło południa, potem w ciągu dnia węglowodany, to czy tak jest ok? że chciałabym przytyć

 • noavatar.png
  Michalina2018-09-11

  Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Sebastian2018-09-11

  ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

 • noavatar.png
  Krzesława2018-09-11

  Ann a na czym najlepiej smażyć ? dnia !

 • noavatar.png
  Chrystian2018-09-11

  Dołączam się do powyższej prośby:) zawsze zostaje pod pępkiem ten wałeczek i jak ciut przytyje to właśnie widzę to od razu w tym miejscu…nie cierpię go i chcę się go pozbyć! go nawet przy względnie płaskim brzuchu…Ann, pomocy:)!

 • noavatar.png
  Artur2018-09-11

  nie, nie te kulki bez daktyli

 • noavatar.png
  Emilian2018-09-16

  Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

 • noavatar.png
  Ludgarda2018-09-16

  […] ryż z jabłkami […]

 • noavatar.png
  Marek2018-09-16

  Czy ćwiczenia z płyty 1 /7 pomogą spalić tłuszcz? się naczytałam na ten temat, że trzeba wykonywać ćwiczenia wysiłkowe, aby spalić tłuszcz. Dodam, że ćwiczę już ponad tydzień z jestem cały czas zmotywowana mimo iż mam czas bardzo zagospodarowany przy dwójce malutkich dzieci. Zależy mi aby poprawić formę i oczywiście zgubić brzuch. Dodam, że jestem na zdrowej diecie od ponad 3 lat. Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Mysław2018-09-16

  kto jak woli:)

 • noavatar.png
  Alfreda2018-09-16

  Plyta jest fantastyczna i ciągle użytkowana. Kasia wygląda cudownie i jest tak serdeczna i szczera. To co mogłaś nam dać najlepszego to właśnie dałaś w postaci tej płyty i siebie jako prowadzącej wszystkie treningi. Trzymam kciuki za i za maleństwo, bo to już niedługo ? ? ?

 • noavatar.png
  Jerzy2018-09-17

  Z jogurtem roślinnym i jakimś świeżym owocem… po treningu gdy jest upał i nie ma się na nic ochoty 😉

 • noavatar.png
  Ireneusz2018-09-17

  Spróbuj na noc zjeść porcję węglowodanów np. ryż z rodzynkami. Zobacz co wydarzy się rano powinno to spowodować wzmożony apetyt:)

 • noavatar.png
  Seweryn2018-09-17

  Niestety potwierdzam 😞 ja rowniez spotykam sie z podobnymi komentaarzami. Inni tez mowili mi ,, bez przesady z tym zdrowym jedzeniem, a ja sie im jeszcze tlumaczylam wiecie co drogie nie ma sie co tlumaczyc ze zdrowego odzywiKasia tylko robic swoje a jak komus cos nie pasuje to jego problem 😉 dla wszystkich moc bedzie z 👍

 • noavatar.png
  Emilka2018-09-17

  Przysioady wykonuję dosć często i efekty widać

 • noavatar.png
  Morzysław2018-09-17

  O matko! słownik morza a nie morza?

 • noavatar.png
  Januariusz2018-09-17

  Fajny pomysł z tym faszerowanym bakłażanem chociaż raczej bym się nie zdecydował na śniadanie, prędzej jako dodatek do obiadu wiem czemu ale jakoś takie dKasia nie podchodzą mi z rana. Mam pytanie zauważyłem, że często używasz jarmużu. Czy w potrawach też jest dość kwaśny? mnie często tak jest i trochę przeszkadza mi to w smaku. Może w jakiś specjalny sposób go przygotowujesz ?

 • noavatar.png
  Bogdana2018-09-17

  Czas na pyszną zupę po wczorajszych warsztatach w 🤩🧡

 • noavatar.png
  Eugenia2018-09-17

  Czy to ciasto jest mokre w srodku?

 • noavatar.png
  Maja2018-09-17

  Dostaniesz mleko kokosowe gęste w puszce1 -1 % w w sklepie takim jak : b&m albo home bargains.

 • noavatar.png
  Gardenia2018-09-17

  Czy tylko my mamy ten problem, że wiórki kokosowe trzeba mielić… i mielić… i mielić między zębami?Z tego powodu nie mogliśmy się przekonać do kulek mocy.Ale wprowadziliśmy drobną modyfikację: wiórki mielimy w młynku do kawy do gładkiej konsystencji. Teraz masę kulkową łatwiej ulepić, w razie potrzeby można dodać trochę więcej zmielonych wiórków. Na zewnątrz można obsypać niezmielonymi wiórkami. A do środka dać całego migdała.I tak zostaliśmy fanami kulek mocy!

 • noavatar.png
  Odyseusz2018-09-17

  Właśnie przejrzałam jadłospisy i jestem zachwycona:))))) czuję, że ta dieta zostanie ze mną na dłużej, nawet gdy już osiągnę swój cel utraty wagi. Urozmaicone i smaczne posiłki, ze składników, które lubię, do tego można je szybko przygotować, co dla pracującej mamy dwójki małych dzieci jest bardzo ważne. Czekałam na coś takiego! trafiona w punkt. Bardzo dziękuję!

 • noavatar.png
  zenona2018-09-17

  Pisałam już o tym na blogu.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Felicjan2018-09-17

  świetny przepis

 • noavatar.png
  Myślimir2018-09-17

  Wszystkiego najlepszego duzo zdrowia szczescia pomyslnosci spelnienia wszystkich nawed tych najskrytszych marzen wszelkiej pociechy z.Zyj 1 lat.P.S.Pamietaj badz zawsze tylko soba i przenigdy sie nie zmieniaj.Jestes dla wszystkich swoich fanek jedynym i najwiekszym autorytetem i motywatorem i dajesz nam zawsze cale mnostwo pozytywnej energii i za to bardzo kochamy.Dziekujemy za to ze po prostu jestes.😚😚😚💗💗💗💝💝💝🌺🌺🎂🎂🎂

 • noavatar.png
  Cieszysława2018-09-17

  A jakie dawki magnezu i witamin b kompleks polecasz ? za odpowiedź

 • noavatar.png
  Fryderyka2018-09-17

  Zielone szparagi nie muszą być obierane wystarczy odciąć końcówkę. Pozdrawiam i smacznego!:)

 • noavatar.png
  Florentyna2018-09-17

  Tak, robiłam już w vimedzie! było mi się pożegnać z pomidorami i cieciorką. Jestem od miesiąca w mam już pierwsze efekty, zobaczymy jak będzie dalej

 • noavatar.png
  teofania2018-09-17

  Ale na czym ulozyc owoce?. Po upieczeniu sernika nie beda sie trzymaly. W opisie,mowa o pysznym musie. W przepisie,ani slowa :-).

 • noavatar.png
  Nastazja2018-09-17

  Które najlepsze mleko kokosowe?

 • noavatar.png
  Edytka2018-09-17

  Pani robiłam żurek rok temu. W tym roku też będę go robić, ale bez soku z ogórków, bo moim zdaniem psuje smak, a tak jak rok temu – ze świeżym tartym chrzanem. Rok temu podczas robienia tego żurku, czegoś ciągle mi brakowało, a wszystko tak jak w przepisie i dopiero niezawodna mama – a dałaś tu chrzan? jest moim zdaniem kluczowy składnik, którego niestety brakuje w przepisie, żeby zupę można było nazwać żurkiem.

 • noavatar.png
  Paloma2018-09-18

  Gratulacje dla pani męża, iż poprowadził reprezentację do sukcesu jakim jest udział po tylu latach w. Według mnie reprezentacja bez niego raczej by sobie nie poradziła. Jest świetnym kapitanem zarówno na boisku jak i w innych sferach. Ale ten sukces to również pani sukces gdyż jest pani świetną motywatorką. Pewnie można śmiało liczyć na sukcesy w. Pozdrowienia.

 • noavatar.png
  Liberat2018-09-18

  Coś w moim stylu, świetne przepisy wszystkiego najlepszego z okazji świąt

 • noavatar.png
  Natalia2018-09-18

  Tez czekam kiedy rzucisz haslo:Zapisy na oboz start!Wierze,ze tym razem mi sie uda dostac albo inaczej ,wyslac na czas maila;-))

 • noavatar.png
  Kazimierz2018-09-18

  nie, nie te kulki bez daktyli

 • noavatar.png
  Iryda2018-09-18

  Poleca picie kakao??I jeśli już to jakie?

 • noavatar.png
  Andrzej2018-09-18

  Kasiu moze kolerzance pomoze terapia gersona. Jest bardzo skuteczna w leczeniu raka. Trzymaj sie jestes aniolem. Pomagasz bardzo wielu osobom w szczegolnosci tym mlodym nastKasiutka do ktoryh tak trudno jest dotrzec. Dziekujemy !!!!!:-)

 • noavatar.png
  Modest2018-09-18

  Witam />czy są jakieś przeciwwskazKasia dotyczące spożywKasia puddingu chia przez kobiety w ciąży i matki karmiące?PozdrawiamJustyna

 • noavatar.png
  Magda2018-09-18

  również można spożywać na pierwsze śniadanie wraz z orzechami jagodami goji/żurawiną, przyprawami – kardamon, cynamon, imbir oraz np. starte jabłko Smacznego Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Slawoslaw2018-09-18

  Witam, jakie mleko kokosowe użyła do tego przepisu?

 • noavatar.png
  Domamir2018-09-18

  Świetny pomysł, na pewno wykorzystam ? dziękuję?

 • noavatar.png
  Ignacy2018-09-18

  Witam.Czy mogę zastąpić mleko ryżowe mlekiem kokosowym???

 • noavatar.png
  Jeremiasz2018-09-18

  Już wszystko działa !Właśnie tego mi brakowało, dostosowKasia diety pod aktywność. Super sprawa.Działamy dalej

 • noavatar.png
  teodozja2018-09-19

  Coś pięknego, nigdy nie przeżyłam czegoś równie pięknego. Kasiu dziękuję za to przeżycie. Jesteś wspKasiałą osobą, zaraziłaś mnie swoją pozytywną energią już bardzo dawno temu, kilka razy pisałam do lecz niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Jesteś tak zalatana, że rozumiem to w 1 %. Z niecierpliwością czekam na kolejne wydarzenie. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać na stopie prywatnej i porozmawiać, pozdrawiam i całuję mocno :*

 • noavatar.png
  Celestyn2018-09-20

  Czy zamiast mąki ryżowej można użyć kokosowa lub jaglana?

 • noavatar.png
  Bohdana2018-09-20

  Właśnie. A co z mlekiem bez laktozy i co z mlekiem kozim? wdzięczna za opinie

 • noavatar.png
  Otton2018-09-20

  Kasiu w jakiej cenie jest badanie microflora scan w klinicę vitaimmun? kiedy będzie przepis na to ciacho z musem co jadła twoja przyjaciółka

 • noavatar.png
  Mariola2018-09-20

  już przekazuję Proszę wybaczyć

 • noavatar.png
  Norman2018-09-20

  Moim zdaniem trenować trzeba cały rok. A nie tylko latem. Ale to jest tylko takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  wiwianna2018-09-20

  Było cudnie za ten czas…Ty najlepiej wiesz o czym mowa: a ja dorzuciłam 4 kg 😁 silniejsza, osiągam balans i równowagę …to nie koniec 💕

 • noavatar.png
  Lena2018-09-20

  Kasiu, a czy koziego nabiału też lepiej unikać?

 • noavatar.png
  Sylweriusz2018-09-20

  Posty zostaly stworzone dla oczyszczenia organizmu. To czy go ktoś stosuje czy nie zależy od niego. Ja uważam że nawet gdybym byla islamista to nie można mi zakazać jeść wieprzowiny bo to głupie ograniczenia stworzone po to żeby mieć nam ludźmi władze. Takie oglupianie społeczeństwa. Bo tak kazał. Bóg i biblia mogą kazać ludziom skoczyć do ognia skoczyć?

 • noavatar.png
  Ewelin2018-09-20

  A co jeśli chodzi o pieczywo typu „wasa” czy wafle ryżowe, w tym przypadku, także nie należy łączyć ich np. z serkiem białym?

 • noavatar.png
  Edmund2018-09-20

  A jak z piciem wody?

 • noavatar.png
  Eryk2018-09-21

  Kasiu polecasz niepokalanka w walce z trądzikiem?

 • noavatar.png
  Paloma2018-09-21

  Polecam rodzynki, śliwki suszone lub inne suszone owoce

 • noavatar.png
  Benedykta2018-09-21

  Mniammmmmmmmm szpinak 😉

 • noavatar.png
  Alicjana2018-09-21

  Nie można pic w ciąży podobno !,

 • noavatar.png
  Kinga2018-09-21

  Muszę wypróbować jak najszybciej żeby nie było wpadki na święta. ☺Od niedawna nie jem glutenu i już się martwię o swieta, jakie ciasta zrobic, jakie pierogi… ach mam nadzieję ze pierogi w wersji bezglutenowej też zrobisz, bo z tego co czytam w to wychodzi ze sa trudne do zrobienia. Mam jeszcze pytanie: czy mozna zastąpić cukier kokosowy miodem lub ksylitolem czy to już nie będzie ten sam smak? mniej jednak pozdrawiam gorąco i męża i czekam na więcej przepisów. Już tuptam nogami na myśl o świętach. ????????

 • noavatar.png
  Krzysław2018-09-21

  Super wyprobuje😊

 • noavatar.png
  Damian2018-09-21

  Żałuję ,że mnie tam nie było świetnie to wszystko wygląda zdjęcia niesamowite, aż bije z nich dobra energia .Pozdrawiam 😉

 • noavatar.png
  Remig2018-09-22

  I tego nam bylo trzeba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super. Diet by jest fantastyczna, jestem na 3 poziome. Teraz bede przeskakiwac zgodnie z terningiem, ktory mi w danym dniu wypada.Swietny pomysl.Dziekuje.

 • noavatar.png
  Miestwin2018-09-22

  Super..PYCHA!!

 • noavatar.png
  Janisław2018-09-22

  kwestia gustu nie uważam żebym potrzebowała Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Domastoj2018-09-22

  Miałam bardzo dojrzałe banany i moj krem wyszedł za słodki. MOze tez za duzo daktyli, kolejnym razem sprobuje w innych proporcjach.

 • noavatar.png
  Naczęsław2018-09-22

  racja, już zmieniam! uwaga, przecież jutro nie jemy mięsa!!!

 • noavatar.png
  Nemezjusz2018-09-22

  Jakie ćwiczenia na biodra? ????????

 • noavatar.png
  Juri2018-09-22

  Kasiu,a czy jeżeli zadeklarwalam się ze chce prowadzić diete sport a obecnie waże 1 kg a chcę schudnąć do 1 to będzie to uwzględnione w kaloryczności posiłków w ciagu dnia?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

 • noavatar.png
  Fideliusz2018-09-22

  Dziękuję! serdecznie ????

 • noavatar.png
  tezeusz2018-09-22

  Trening z dużą piłką nie został jeszcze nagrany na płycie do na trening z piłką lekarską.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Herkules2018-09-23

  Pani <3 pani robi, że ma pani taką wspKasiałą opaleniznę? rada? :-*

 • noavatar.png
  Augustyna2018-09-23

  Fajne te rady?, trafiają do mnie. Wesołych ? i pozdrawiam serdecznie ?

 • noavatar.png
  Huniemir2018-09-23

  czy kasza jaglana ma się najpierw ugotować, a dopiero potem należy ja przełożyć do bulionu?

 • noavatar.png
  Ciechomir2018-09-23

  Zrobione ? ale zamiast czekKasiudy gorzkiej zrobiłam polewę z serduszek bezglutenowych… jest to że twoje przepisy są proste i szybkie do wykonKasia, aaaa przede wszystkim zdrowe. Miłych świąt dla ciebie i twoich bliskich.

 • noavatar.png
  Hermes2018-09-23

  Dziękuję bardzo za ten artykuł. Od dawna pracuję nad swoimi nawykami i każdy kolejny wpis dostarcza mi coraz więcej motywacji i chęci do działKasia. serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia ?

 • noavatar.png
  Grzymisława2018-09-24

  W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

 • noavatar.png
  Atanazja2018-09-24

  Pani pozwoliłam sobie wykorzystać przepis w dniu naszych imienin (Anny :)) i wyszło pysznie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przepis

 • noavatar.png
  Alfreda2018-09-24

  Pani czy trzeba jeść białko zwierzęce? wystarczy to, co jem w zbożach, nasionach i warzywach?

 • noavatar.png
  Bogudar2018-09-24

  Muszę zrobić mojej córci. Tylko czy brokul i cukinia ugotowana czy surowa?

 • noavatar.png
  Erazma2018-09-24

  próbowałam i wyszedl pyszny :O

 • noavatar.png
  Drogomysł2018-09-24

  Dzień dobry. Pani chciałam bardzo podziękować za zmiany w moim życiu, które nastąpiły w styczniu. Dzięki „Akcja wakacje” od straciłam 5 kg, moje samopoczucie stało się o wiele lepsze, a trening zmienił się w coś bez czego nie wyobrażam sobie rozpocząć dnia. Chciałabym również zapytać o to jakie ćwiczenia poleca pani na uda?Pozdrawiam

 • noavatar.png
  zenon2018-09-24

  Tak, póki co jest dostępna w przed sprzedaży

 • noavatar.png
  Lilla2018-09-24

  Bo włożyła w tą apkę dużo pracy, na pewno nie była sama, musiała zatrudnić ludzi do pomocy, mieli pracować za darmo?! byś się na to zgodziła?!

 • noavatar.png
  Nierod2018-09-24

  daktyle – świeże czy suszone? kiedy je dodajemy?razem z jabłkami na patelnię?łyżka wanilii – chodzi o esensję waniliową?

 • noavatar.png
  Monia2018-09-25

  Pani jak przygotować napar z siemia lnianego?

 • noavatar.png
  Maksymian2018-09-25

  Już wszystko działa !Właśnie tego mi brakowało, dostosowKasia diety pod aktywność. Super sprawa.Działamy dalej

 • noavatar.png
  Ewelin2018-09-25

  Pani ma piekny sweterek na tym zdjeciu!Kolor jest cudowny! moglaby zdradzic jakiej jest marki lub gdzie mozna taki kupic? gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

 • noavatar.png
  Misia2018-09-25

  Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

Copyright © 2018 Blm.waw.pl